Навіщо токенізувати

10/02/2021

За останніми оцінками, поточна вартість усіх реальних активів у всьому світі становить близько 256 трлн. Дол.

Хоча ця кількість є відносно стабільною, всі ці активи регулярно змінюють власників.

На жаль, процеси, що використовуються для торгівлі цими активами, абсолютно застарілі.

Володіння переважною більшістю реальних активів все ще означає папірці.
Ось чому більшість транзакцій можуть зайняти тижні або навіть місяці. Торгівля активами також страждає великою кількістю бюрократії, незліченними комісіями та різними географічними обмеженнями. Крім того, більшість активів дуже важко розподілити, що робить їх ринки вкрай неліквідними. Нерухомість, запаси золота та образотворче мистецтво - чудові приклади тут.
На щастя, з недавнім розвитком токенізації спосіб володіння та торгівля реальними активами може опинитися на межі справжньої революції.

Токенізація - це інноваційний процес, при якому активи реального світу ідентифікуються за допомогою цифрових токенів, що існують у мережі блокчейнів. Після токенізації токени по суті стають цифровими акціями з незаперечним підтвердженням власності. Основним оновленням будь-якої системи токенізації паперу є спосіб управління активами в майбутньому.

Навіщо символізувати активи в реальному світі?
Незалежно від того, чи ми токенізуємо реальні активи або нематеріальні предмети, такі як інтелектуальна власність, ми створюємо неперевершене середовище ліквідності, яке сприяє безпечним та швидким операціям.
Більше того, ми можемо обмінювати реальні активи цифровими токенами на блокчейні без необхідності сторонніх брокерів. Натомість незмінність блокчейну позбавляє транзакції будь-яких спроб шахрайських спроб.